Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Müşteri Hizmetleri  |  Antalya Handling  |  Gizlilik Politikası  |  İletişim
Tahtali_Anaresim.jpg
First
Prev
Fotoğraflar 1 - 6
Next
Last
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET
Tahtalı Teleferik

Tahtalı dağının zirvesindeki eşsiz deniz ve doğa manzarası Tahtalı Teleferik ile artık dakikalar içerisinde önünüzde. Zirveden içeceğinizi yudumlarken tatil bölgesinin ve denizin nefes kesen görüntüsünün keyfine varabilirsiniz.

 Transfer hizmetimiz Antalya ,Kemer ve alt bölgelerindeki otelleri kapsamaktadır

Tur Günleri: Antalya- Çarşamba,Cumartesi, Kemer- Hergün

 

KONAKLAMA TESİSLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

 
Tur Periyodu12 Ay
Dahil Olan HizmetlerTransfer,Milli Park Giriş ücretleri,Teleferik çift yön giriş ücreti , Rehberlik , Sigorta
Dahil Olmayan Hizmetler''İsteğe bağlı olarak'' doruk noktasında bulunan restoranda alınan içecekler ve yemek ücteri.

Tur SüresiYarım gün
Ulaşım

Antalya ve Kemer Bölgelerinden transfer imkanımız vardır.Fiyata dahildir.

 
Online Rezervasyon
Tur Çıkış Bölgesi
v
Tarih
v
Yetişkin
v
Çocuk
v
 
 
Genel Bilgi
Fiyatlar

Aynı anda  Deniz ve Kar keyfi.

  • Türkiye sahip olduğu turizm potansiyeline bir yenisini ekleyerek turizmini daha da zenginleştiren bir Imana kavuştu:Dünyanın en uzun ikinci, Avrupa`nın en uzun Teleferiği, Akdeniz’i ve 2’365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’ nın zirvesini birleştiriyor. Zirvesi karla kaplı bu heybetli dağ hızla büyüyen ve turizmin gözdesi olan Kemer, Antalya bölgesinde yer almaktadır. Antalya`ya iş veya turizm amaçlı gelen herkesin mutlaka görmesi gereken  teknoloji ve mühendislik harikası OlymposTeleferik günlük ziyaretler icin ideal ve unutulmaz bir seçim olacaktır.
  • Akdeniz Bölgesinin eşsiz manzarasının yanı sıra 11 Ay deniz manzarlı Tahtalı Teleferik sayesinde deniz ve dağ artık birbirine çok yakın. Tahtalı Teleferik sizlere yüksek kalitede eğlenceyi ve heyecanı vaad ediyor. 7.5 Km uzunluğundaki tırmanış milli park çam ormanlarının enfes manzarasını izlemeniz için mükemmel bir fırsat. Yüksek kalite güvenlik standartları ile güvenli yolculuğun tadına varın

Teknik veriler

  • Üç yılda tamamlanan ve insanoğlunun yapabileceklerinin sınırlarını zorlayan , otoritelerce  teknolojı  ve mühendislik harikası olarak adlandırılan Olympos Teleferik projesi ,ayrıca başarılması imkansız dünya projeleri arasında gösterilmektedir. Teleferik 4350m uzunluğunda ve iki adet 80 kişilik kabinlerle yaklaşık 10 dakika içerisinde 1639m yükseklik kat etmektedir. Bu sayede denize girmenin yanı sıra aynı zamanda 5 ay boyunca karlı  ve surekli serin zirvedeki aktiviteler ve panoramanın  keyfine varmak mümkün olmaktadır.
  • İsviçre kökenli Garaventa-Grubu, çok zor şartlarda, bu  şaheseri yaratmayı başarmışlardır. Bu Teleferik Projesini gerçekleştirebilmek için Malzeme Teleferiğini kurmaları gerekiyordu. Bu malzeme teleferiği ve helikopterler ile inşaat süresince  3'700 m3 Beton, 4'500 m3 Su, 420 ton Demir/çelik ve 8'600 ton agrega Hat boyunca yer alan inşaatlar ve üst istasyonun inşaatı için taşınmıştır